دیدار مدیر آموزش و پرورش کاشمر با امام جمعه این شهرستان

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در نشستی با امام جمعه این شهرستان که در دفتر امام جمعه برگزار شد، ضمن استفاده از بیانات وی به بحث و تبادل نظر در راستای مسائل مربوط به آموزش و پرورش پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس ایران(پاما)، در این نشست ابتدا حسینی مدیر آموزش و پرورش کاشمر ضمن ابراز خرسندی از دیدار با امام جمعه شهرستان، وی را پدر معنوی شهرستان دانست و برنامه های خود را در مدیریت آموزش و پرورش ارائه و تنها راه به مقصود رسیدن و به اشتباه نرفتن را، حرکت در خط امام و رهبرمعظم انقلاب و توجه به منویات وی دانست.

پس از آن حجـت الاسلام یعقوبی ضمن تقدیر و تشکراز زحمات مدیریت قبلی آموزش و پرورش شهرستان، سید ابوالفضل حسینی را در رأس مدیریت آموزش و پرورش کاشمر به عنوان فرزند شاهد و شخصی ولایی به فال نیک گرفت و آرزوی موفقیت و بهرورزی در این سنگر مهم و خطیر را از خداوند متعال خواستار شد.

وی در ادامه راهکارهایی درجهت تقویت اصول و موضوعات دینی و مذهبی ارئه کرد.

در این دیدار حسینی از امام جمعه شهرستان جهت تعامل فکری و همکاری با مدیریت آموزش و پرورش در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام عظمای ولایت درخواست مساعدت و همکاری کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!