رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر: روحانیان، جوان‌گرایی را در مساجد مدنظر قرار دهند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر با بیان این‌که به وضعیت بعضی از مساجد در طول سال رسیدگی نمی‌شود و رها شده است، اظهار داشت: متأسفانه وضعیت فرش ، دیوار ، آبدارخانه و سرویس‌های بهداشتی مساجد مشکل دارند .

حجت‌الاسلام کاظم سالاری در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با تأکید بر این‌که در ماه مبارک رمضان جهت سر و سامان دادن به مساجد باید از جوانان بهره گرفت ، افزود : روحانی ، هیات امنا و مسوولان مساجد باید با یکدلی و هماهنگی ، مساجد را سر و سامان دهند.

وی با اعلام این‌که ماه مبارک رمضان درب هیچ مسجدی نباید بسته باشد، گفت: تمام مساجد موظفند در صبح ، ظهروعصر به اقامه نماز بپردازند .

وی با تأکید بر این‌که در مساجد بایستی وحدت و یکدلی مدنظر قرار گیرد، از روحانیان خواست جوان‌گرایی را در مساجد مدنظر قرار داده و از این نیروها بیشتر استفاده کنند .

حجت‌الاسلام سالاری با اعلام این‌که بایستی از برپایی محافل وقت‌گیر درمساجد جلوگیری شود ، گفت: متأسفانه در بعضی مراسمی که در مناسبت‌ها برگزار می‌شود بسیار وقت‌گیر است و حاضران را از حضور در مساجد دلزده می‌کند .

وی هم‌چنین از تشکیل اکیپی در این ایام جهت سرکشی از وضعیت بهداشت مساجد خبر داد و افزود : اگر شبکه بهداشت در خصوص وضعیت نامطلوب بهداشت مساجد گزارشی ارائه دهد امکان هیچ‌گونه دفاع نداریم .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!