رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر: گلزار شهدا سند تثبیت انقلاب است

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر گفت: گلزار شهدا سند تثبیت انقلاب، حقانیت و عزت ماست.

سلحشور با بیان این که امروز دشمن از نابودی انقلاب اسلامی ناامید شده به همین جهت می‌خواهد انقلاب را از درون تهی کرده و با محاصره فرهنگی و ارزش‌ها را جابجا کند، گفت: دشمن باید به خوبی فهمیده باشد انقلاب اسلامی شهدا ، بهشتی‌ها ، مطهری‌ها و مفتح‌ها به نام ثبت شده و هیچ‌کس نمی‌تواند برای آن تصمیم‌گیری کند.

وی با اعلام اینکه خداوند همیشه انسان‌های با ایمان را جهت دفاع از اسلام ذخیره دارد، گفت: این افراد در برابر دشمنان صف واحدی دارند لذا در انگیزه و اندیشه آنان نمی‌توان نفوذ کرد .

وی با بیان اینکه فریاد مظلوم هیچ‌گاه نمی‌گذارد ظالمان شتاب بگیرند، افزود: همیشه باید گفتار، شعار و موضع‌مان علیه ظالمان شفاف باشد.

وی با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین در برابر رژیم غاصب اسرائیل اظهار داشت: امروز اگر اسرائیل به دنبال تحقق شعار از نیل تا فرات نیست، بدین خاطر است که نمی‌تواند با این جمعیتی که هر ساله به خیابان‌ها می‌آیند و شعارهای الهی علیه ستمگران و ظالمان خونخوار سر می‌دهند ، مقابله کند.

سلحشور گفت : شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» بخشی از مواضع شفاف ملت ایران است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر حضور به موقع مردم در صحنه‌ها ، شعارها و بصیرت‌ها را عامل اصلی به ذلت کشیدن دشمنان دانست و گفت: امروز موشک‌های دوربرد ایران اسلامی ، خواب را از سر اسرائیل و تمام دشمنان ایران اسلامی ربوده چون هر لحظه احتمال می‌دهند مورد هدف موشک‌های فرزندان سپاهی و بسیجی این ملت قرار گیرند .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!