ساماندهی هر شب بیش از دو هزار نفر در بارگاه‌های زیارتی کاشمر

بخشدار مرکزی کاشمر از ساماندهی هرشب دو هزار نفر در بارگاه‌های زیارتی کاشمر خبر داد.

«دهباشی»، بخشدار مرکزی کاشمر در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه خراسان رضوی، با بیان این‌که کاشمر پس از مشهد مقدس رتبه نخست را به لحاظ فرهنگی دارد، افزود: وجود امام‌زادگان و آرامگاه شهید مدرس موجب شده مردم از اقصی نقاط استان به کاشمر سفر کنند.

وی با تأکید بر این‌که خدمت به زائران امام‌زاده تکلیف شرعی است که بایستی رعایت شود، تصریح کرد: نباید کاری کرد که در بین مردم نارضایتی ایجاد شود.

وی با بیان این‌که بی‌نظمی اصناف در سیدمرتضی آبروی کاشمر را تحت تأثیر قرار داده است، افزود: نباید ساماندهی و ارائه خدمات در این مکان مختص به یک اداره و سازمان خاص باشد بلکه تمام ادارات وظیفه دارند تلاش کنند، در غیر این صورت نه تنها باید پاسخگو باشند بلکه با مدیران کل ادارات متبوع آنان مکاتبه خواهد شد.

وی با توجه به فصل تابستان و افزایش حضور مسافران و زائران، در امامزاده سید مرتضی(ع) گفت: هر اداره‌ای که در ایام تابستان جهت ارائه خدمات به مسافران و زائران حضور کمرنگی داشته باشد و کم‌کاری کند، بازخواست می‌شود.

دهباشی با اشاره به اهمیت موقعیت امام‌زاده سیدمرتضی(ع) گفت: هر اداره‌ای که در بلوار سیدمرتضی و مسیرهای منتهی به آن حضوری کمرنگ داشته باشد و جهت ارائه خدمات به مسافران کم‌کاری کند، کوتاهی نابخشودنی انجام داده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!