سیستم اتوماسیون اداری واحد کاشمر راه اندازی شد

پس از برگزاری چند دوره آموزشی برای کلیه مدیران،مسئولین و کارکنان سیستم اتوماسیون اداری در واحد کاشمر به بهره برداری رسید.
معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان این مطلب گفت:سیستم اتوماسیون اداری، یک سیستم جامع و یکپارچه نرم افزاری برای مدیریت گردش اطلاعات و مکاتبات اداری و سازمانی است.
سعید کرامتی بهره برداری از این سیستم را در تکریم ارباب رجوع و تسریع امور مراجعین موثر دانست و اظهار داشت:این سیستم یک ابزار نرم افزاری قوی، سریع و دقیق برای ورود، بازیابی، جستجو، مشاهده، ویرایش، گزارش گیری و گردش مجموعه اطلاعات سازمانی – اداری در بین تمام کارکنان و مدیران مجموعه متناسب با ساختار آن است.
وی با مثبت ارزیابی کردن این سیستم در بحث صرفه جویی افزود:کنترل گردش الکترونیکی کلیه مکاتبات داخل دانشگاه و بالا بردن سرعت گردش مکاتبات، امکان جستجو در مجموعه اطلاعات مربوط به مکاتبات،دسترسی سریع به اطلاعات و در نتیجه سرعت در پاسخگویی به مراجعان، حذف عملیات بایگانی ، دسترسی به نامه های کاغذی و استفاده بهینه از فضاهای مربوط به بایگانی، نگهداری اطلاعات به صورت الکترونیکی، به وجود آمدن روش های مناسب اداری از طریق دوباره نگری به روش های کاری ، تسهیل در ثبت و گردش مکاتبات در صورت بالا بودن حجم مکاتبات از جمله مزایای این سیستم می باشد. کرامتی در ادامه خاطر نشان شد:راه اندازی این سامانه، سبب افزایش سرعت کار در مکاتبات اداری و به دنبال آن افزایش رضایتمندی کاربران می شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها