عضو شورای شهر کاشمر: جهت اداره شهر نیازمند همفکری تمام شهروندانیم

یکی از اعضای شورای شهر کاشمر با بیان این‌که جهت اداره بهتر شهر نیازمند همکاری و هم‌فکری تمام شهروندان هستیم، گفت: تمام توان خود را در ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به شهروندان به کار گرفته‌ایم.

مهری پالایی اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با تجهیزاتی که فراهم شده و با مشارکت تمام شهروندان جهت رفاه حال عموم در خانه بزرگ خودمان یعنی شهر تلاش کنیم.

وی با اشاره به این‌که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر تمام توان خود را در اجرای سیاست‌گذاری‌های صحیح جهت رفاه حال شهروندان و اداره شهر گذاشته‌اند، از تمام شهروندان خواست با ارائه راهکار ، پیشنهاد و حتی انتقاد ، منتخبان خود را در شورای شهر جهت برداشتن قدم‌های مؤثرتر یاری کنند .

وی گفت: درصدد هستیم با حضور در محلات مختلف، شهروندان را با مسائل شهری و حق و حقوق شهروندان در راستای اداره امور شهر بیشتر آگاه کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه همان‌گونه که نقش مادر در تربیت فرزندان، تحصیل ، سلامت جسمی و روانی اهمیت دارد، مدیریت شهر نیز به مشارکت بانوان نیازمند است زیرا حضور بانوان در همه فعالیت‌های اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی نشان از درایت ، بینش و آگاهی بالای آنان است، از تمام بانوان خواست در تمام فعالیت‌ها، حضور چشمگیر و فعالی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه اداره شهر همانند اداره یک خانواده مسوولیت سنگینی است که نیاز به تعامل و هم‌فکری تمام شهروندان دارد، افزود: زنان ما در تربیت فرزندان و مدیریت خانه زمانی موفق هستند که از بینش و آگاهی لازم برخوردار باشند .

۱ نظر

  1. محمد گل گفت:

    پیشنهاددارم یک قسمت از بافت قدیمی شهر صورت پایلوت هر گونه تغییر در ظاهر و داخل آن بدون مجوز شهرداری ممنوع بوده و رعایت بافت قدیمی الزامی باشد که البته پیمانکاران مربوطه موجود می باشند که حاضرندبا شهرداری همکاری نمایند .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!