کشف و ضبط مقداری ماده مخدر از نوع کریستال در کاشمر

مأموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان کاشمر در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی مقداری ماده مخدر از نوع کریستال کشف و ضبط کردند.

بنا به اطلاعات رسیده به نیروهای مبارزه با مواد مخدر مبنی بر این‌که فردی در خیابان بهبودی اقدام به فروش مواد مخدر از نوع کریستال کرده ، نیروهای پلیس بلافاصله وارد عمل شدند که راننده یک دستگاه خودروی پژو به
محض رؤیت مأموران اقدام به فرار نمود.

وی که به دستور ایست مأموران توجه نکرد و با سرعت زیاد و حرکات خطرناک اقدام به فرار نمود ، پلیس در ابتدا مجبور به شلیک تیر هوایی شده که پس از بی‌توجهی مظنون، مأموران لاستیک وی را هدف قرار دادند که با به هم خوردن تعادلش ، خودرو در بلوار جمهوری کاشمر متوقف شد و فروشنده از شلوغی محل استفاده کرد و اقدام به فرار نمود .

در این رابطه فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت : این فرد که کاملاً شناسایی شده و از افراد سابقه‌دار می‌باشد به محض دیدن مأموران مقداری از مواد را که از نوع شیشه و کریستال بوده از شیشه ماشین به بیرون پرت می‌کند .

سرهنگ شیخی‌نژاد با بیان این‌که فرد فراری به زودی دستگیر می‌شود ، خطاب به فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر گفت : این افراد در شهر امنیت ندارند و به زودی دستگیر می‌شوند .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!