امام جمعه کاشمر با رابطان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دیدار کرد

امام جمعه کاشمر سوم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دولت با رابطان شوراهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشمر دیدار کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدقاسم یعقوبی»، امام جمعه کاشمر در این دیدار اظهار کرد: نظام ما از ابتدای انقلاب تاکنون همواره از نفاق و دشمنان داخلی ضربه خورده است.

وی با بیان اینکه پس از دولت کریمه امیرالمؤمنین(ع)، تشکیل یک دولت اسلامی و کریمه از آرزوهای شیعه بوده است، افزود: اگرچه دولت واقعی دولت امام عصر(عج) است اما هر دولتی که بتواند در راستای آن دولت حرکت کند در حد خود از دولت کریمه و کرامت دولتی بهره‌مند است.

وی با اشاره به شباهت دولت امیرالمؤمنین(ع) با دولت رجایی و باهنر که هر دو از نفاق ضربه خوردند، گفت: دولت پنج ساله امیرالمؤمنین(ع) برای ما و جامعه به خصوص دولتمردان و خدمتگزاران عبرت انگیز است.

وی با اعلام اینکه اگر دولتی بتواند نفاق را بشکند، شکست کفر برایش آسانتر است، اظهار کرد: در حال حاضر مقابله با عوامل فتنه آسانتر از مقابله با جریان انحرافی است.

یعقوبی با بیان اینکه اگر دولتی عزت را در سایه اسلام ببیند و ارتباط با غرب و غربزدگی را کنار بزند اسلام خواه و اسلام رفتار است، افزود: قطعاً دولتی که بتواند اسلام را یک مکتب مقتدر، غیرقابل شکست و با صلابت معرفی کند موفق خواهد بود.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه خداوند دین را برای عزت انسان‌ها فرستاده است، تصریح کرد: دولتی خواهد توانست به اسلام و مسلمین کرامت دهد که بتواند لایه‌های نفاق را کشف و برملا کرده و آن‌ها را از جامعه اسلامی کنار بزند.

وی گفت: اگرچه نقدهای بسیاری به عملکرد دولت حاضر وارد بوده و هست اما در معرفی ایران به عنوان یک قدرت نشکن و با صلابت قدم های بلند و ماندگاری برداشته و توانسته با یک روش و منش متفاوت در مقایسه با دولتهای قبل، از سختترین مسایل و مصوبه‌ها عبور کند.

یعقوبی تلاش جهت رفع مشکل مسکن را از جمله اقدامات مهم دولت برشمرد و ادامه داد: حتی کسانی که با سیاست‌های دولت موافق نیستند باید بدانند که این طرح بزرگی است که نفع آن برای عموم ملت و جامعه است.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه دولت در آینده بتواند گام ها و طرح های موثرتری را بردارد، به وضعیت کشورهای سومالی، مصر، مراکش و … اشاره کرد و گفت: به برکت زلزله سیاسی که از انقلاب ایران در آنجا افتاده، رعب و وحشت دل تمام دشمنان اسلام به ویژه استکبار را فرا گرفته و محاسباتشان را در تمام امور به هم ریخته است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!