انتقاد امام جمعه کاشمر از نبود فرماندار در شهرستان

امام جمعه کاشمر در دیدار با مسوولان دستگاه‌های اجرایی خواست هرچه سریع‌تر مشکل نبودِ فرماندار را در این شهرستان رفع کنند .

حجت‌الاسلام یعقوبی با انتفاد به اینکه بیش از دو ماه است که فرماندار نداریم، این امر را مشکل بزرگی برای شهرستان دانست و افزود : بدون شک در امور سیاسی، برنامه‌های کلان شهر و انتخابات پایان سال نیاز به یک دلگرمی و پشتوانه بیشتری داریم .

وی با تقدیر از مسوولان که در نبودِ فرماندار به خوبی عمل کردند تا هیچ‌گونه خللی در کارها احساس نشود، گفت : اگرچه دو ماه است فرماندار نداریم اما هماهنگی ، وحدت و هوشیاری مسوولان با فرمانداری قابل تقدیر و تحسین است.

حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه برای کسب توفیق ، همواره نیاز به وحدت و همکاری است، بر انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در ادارات تأکید کرد و افزود: بدون شک چون این فریضه مهم، حوزه کاری وسیعی دارد می‌طلبد که یک وزارتخانه مخصوص و قدرتمندی داشته باشد .

وی به جا آوردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر را یکی از وظایف مهم دولت و نظام برشمرد و افزود: باید از روش‌هایی که آن‌ها را باور داریم، برای آن‌ها خون داده‌ایم و جزء هویت ملی ، دینی و ایرانی ماست بیشتر حفاظت و حراست کنیم.

وی با تأکید بر اینکه تهاجم فرهنگی، امروز شدید است و خانواده‌ها، فرزندان و ادارات را تهدید می‌کنند، از تمام مسوولان خواست جهت مقابله با این پدیده تلاش نمایند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!