فریاد مرگ بر اسرائیل در خیابان‌های کاشمر طنین‌انداز شد

مردم روزه‌دار کاشمر در روز جهانی قدس یک‌صدا با سر دادن فریاد مرگ بر اسرائیل، خواستار آزادی قدس شریف از دست اشغالگران شدند.

زنان و مردان روزه‌دار کاشمر امروز آمده بودند تا با عمل به فرمان الهی امام راحل(ره)، حمایت خود را از مظلومان و بیزاری‌شان را از ظالمان به خصوص صهیونیست جنایتکار اعلام کنند.

پیر و جوان امروز با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ برآمریکا» و در دست داشتن پارچه نوشته‌هایی انزجار خود را از اشغالگران و از بیدادی که بر خواهران و برادران ستمدیده مسلمان در فلسطین می‌رود به گوش جهانیان رسانده و با حضور گسترده خود که با شور و شعور همراه بود، در این روز نشان دادند تا آزادی کامل قبله اول مسلمانان از حمایت گسترده از مظلومان فلسطین دست برنخواهند داشت.

در این مراسم که از ساعت ۱۰ صبح از مقابل فرمانداری کاشمر آغاز شد، مردم همیشه در صحنه این شهرستان به همراه مسوولان و طیف‌های مختلف مردم از جمله روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بازاریان، فرهنگیان و ورزشکاران از پیشتازان این حماسه عظیم بوده و با حضور کم‌نظیر خود در روز قدس به فرامین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند.

راهپیمایان در پایان مسیر راهپیمایی با مراجعه به صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای قحطی‌زدگان سومالی، مبالغی را به عنوان کمک و دستگیری از مردم مسلمان آن کشور اهدا کردند.

گفتنی است پایان راهپیمایی امروز با قرائت بیانیه‌ای همراه بود که شرکت‌کنندگان در آن بر حمایت از فلسطینان تا آزادی کامل این سرزمین و رهایی قبله اول مسلمانان از چنگال دژخیمان صهیونیست تاکید کردند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!