افزایش ۶۰۰ درصدی کشف مشروبات الکلی در کاشمر

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر با اشاره به افزایش ۶۰۰ درصدی کشف مشروبات الکلی گفت: بیشتر این مشروبات به صورت دست‌ساز در روستاهای شهرستان تولید می‌شود.

سرهنگ محمود شیخی‌نژاد در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی با خودروهایی که آلودگی صوتی ایجاد کنند، همراه داشتن سگ، آنتن‌های ماهواره ، تهیه و توزیع مشروبات الکلی و افراد بدپوشش برخورد می‌شود، از اجرای این طرح به طور ۲۴ ساعته در سطح شهر خبر داد.

وی گفت: در ۴ ماهه ابتدای سال ۵۷ دستگاه موتورسیکلت سرقت شده که تاکنون فقط ۱۷ دستگاه کشف شده است.

وی با بیان اینکه اغلب افرادی که موتورسیکلت‌ها را سرقت نموده، معتادند و پس از سرقت، موتورسیکلت‌ها را اوراق کردند، افزود: اغلب موتورسیکلت‌های سرقتی به خاطر بی‌مبالاتی صاحبان‌شان که به امنیت وسایل نقلیه خود توجه نکرده‌اند، به سرقت رفته است.

فرمانده نیروی انتظامی کاشمر در ادامه از کشف و ضبط ۷۰ کیلو و ۴۲۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی چند عملیات جداگانه خبر داد و افزود: از ابتدای مردادماه طی چهار عملیات جداگانه ۱۱۰ نفر خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر که یک نفر آنان خانم بوده، دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

شیخی‌نژاد گفت: با همت پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشمر تعدادی از فروشندگان مواد مخدر نیز که قصد عبور را از محور کاشمر داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی گشت‌زنی هدفمند نیروهای پلیس، پاکسازی مناطق آلوده از جمله تفرجگاه‌ها و حضور پررنگ پلیس را از دیگر اقدامات انجام گرفته در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی برشمرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها