تشکیل شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در کاشمر

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: پیشگیری و آموزش از اولویت های اصلی شورای مبارزه با موادمخدر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، مهدی محمودی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل شورای فرعی هماهنگی مبارزه با موادمخدر در کاشمر با اشاره به اهداف و وظایف شورا و هریک از کمیته های عضو شورا ، شاخص های پیشگیری وآموزش را از اولویت های اصلی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر عنوان کرد.

وی با تأکید بر اینکه باید با استفاده از ظرفیت مساجد مدارس ودانشگاهها برای آموزش واطلاع رسانی درشهرستان استفاده نماییم و دستگاههای اجرایی عضو ستاد با برنامه ریزی بهترین استفاده را دربحث آموزش و پیشگیری از این بخش‌ها داشته باشند، گفت: با توجه به گوناگونی موادمخدر وافزایش روز افزون آن به شکل های مختلف وتلاش دشمنان برای از بین بردن شور ونشاط جوانی درجامعه باید از اساتید مجرب متناسب با جامعه هدف جنس وسن درمحلهای آلوده شهری و روستایی استفاده گردد.

محمودی افزود : پیشگیری بر درمان درحوزه مبارزه با موادمخدر مقدم است.

سرپرست فرمانداری کاشمر تصریح نمود: مسوولان باید برای اطلاع رسانی از مضرات مواد مخدر در قالب برگزاری کلاس های آموزشی جهت کاهش تقاضا در بین جوانان و سایرافراد جامعه برنامه ریزی و تلاش نمایند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها