زنگ انضباط اجتماعی در مدارس کاشمر نواخته شد

امروز در اولین روز از هفته نیروی انتظامی، زنگ انضباط اجتماعی همزمان با سراسر کشور در مدارس کاشمر و به طور نمادین در دبیرستان پسرانه امام خمینی شهرستان کاشمر نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سرهنگ محمود شیخی‌نژاد فرمانده انتظامی کاشمر با اعلام اینکه جامعه دانش آموزی باید با رفتارهای صحیح و منشی پاک با تحصیل علم و دانش فردای کشورمان را بسازد، گفت: هدف از نواختن این زنگ فرهنگ‌سازی در راستای تعامل بیش از پیش نیروی انتظامی و آموزش و پرورش برای گسترش امنیت و انضباط اجتماعی است..

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان در دوران حساسی از زندگی قرار دارند، گفت: باید در دوستیابی نهایت دقت را داشت و از دوستی با افراد ناباب پرهیز کرد.

وی با بیان اینکه گاه دانش‌آموزان بدون اطلاع والدین در مراسم و جشن‌های دوستانه شرکت می‌کنند که موجب به انحراف کشیده شدن آنان می‌شود، از اولیای دانش‌آموزان خواست با فرزندان خود دوست باشند و رفت و آمدها و دوستی‌های آنها را کنترل کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها