سرپرست فرمانداری کاشمر : رعایت اخلاق اسلامی و عفاف و حجاب در بین دانشجویان ضروری است

فرماندار کاشمر گفت: رعایت اخلاق اسلامی و عفاف و حجاب در بین دانشجویان ضروری است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، محمودی در جمع دانشجویان با بیان اینکه دانشجویان بایستی به به فرهنگ شهرستان احترام گذاشته، افزود : کاشمر به عنوان دومین شهر مذهبی در سطح استان خراسان رضوی مطرح است که این می طلبد رعایت شئونات اسلامی در بین دانشجویان جدی گرفته شود .

وی با اعلام این که شهرستان کاشمر استعداد بسیار خوبی به لحاظ مذهبی و علمی دارد، اظهار داشت: دانشجویان سفیران انقلاب می باشند و می طلبد که دانشجویان سفیری خود را با رعایت عفاف و حجاب و فرهنگ ناب اسلامی به زیبایی ادا کنند .

وی تلاش در جهت ارتقای کیفیت علمی و فرهنگی شهرستان را وظیفه دانشجویان دانست و از دانشجویان خواست رعایت و احترام متقابل را با سایر دانشگاه ها و اساتید داشته باشند .

وی کمبود فضای آموزشی، نبود مجتمع فرهنگی دانشگاه ، کمبود اعضای هیات علمی به ویژه به رشته های مهندسی، احداث سوله ورزشی، کمبود وسایل نقلیه را از مشکلات و کمبودهای واحد دانشگاهی پیام نور کاشمر دانست و افزود: فرمانداری کاشمر در جهت رفاه حال اساتید و پیشرفت علمی شهرستان هر کاری بتواند کوتاهی نخواهد کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!