فرمانده انتظامی کاشمر: دشمنان، لشکرکشی و غارت را با شعار آزادی و دموکراسی انجام می‌دهند

فرمانده انتظامی کاشمر امنیت را اساسی ترین نیاز جامعه بشری دانست و گفت: امنیت یک واژه گسترده و عمیقی است که همه موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و انتظامی را در بر می‌گیرد .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، سرهنگ محمود شیخی نژاد درمراسم صبحگاه مشترک که با حضور نیروهای انتظامی برگزار شد، با اعلام این که بدون امنیت امکان استقرار عدالت هم وجود ندارد، افزود: اگر روزی گردن‌کشان ، ظالمان و فاسدان در امور جامعه مسلط شوند بی شک همانگونه که در قرآن به آن اشاره شده صومعه‌ها ، کلیساها و مساجد نیز منهدم و امکان عبادت از مردم سلب خواهد شد .

وی با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام ، دین و انقلاب در جامعه بشری با بهره‌گیری از همه امکانات در صدد ترویج فساد و ناامنی می‌باشند، اظهار داشت: آنها لشکرکشی و قتل و غارت را با شعار آزادی و دموکراسی انجام می‌دهند که در چنین فضایی بخش زیادی از مجرمان ناپیدا بوده و جوانان ما ناخواسته در دام‌آنها گرفتارمی‌شوند .

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۰ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهاد اقتصادی و انتخاب شعار هفته ناجا با موضوع “سهم من در امنیت و آرامش” افزود : هدف از انتخاب شعار هفته ناجا این بود که توجه همه مسوولان ، سازما ن و نهادها و اقشار جامعه را جلب کنیم که هر کس در تولید و حفظ امنیت و آرامش کشور سهمی را بر عهده دارد به طوری که اگر هرکس سهم خود را به خوبی انجام دهد شاهد جامعه‌ای پویا و عاری از آسیب‌ها و انحرافات اجتماعی خواهیم بود.

وی با اعلام اینکه ما امروز در جبهه نرم دشمن قرار داریم و مهمترین سهمی که هر کس می‌تواند در امنیت و آرامش داشته باشد، شناخت مصادیق جنگ نرم است، گفت: بایستی هر کس بداند در چه جبهه‌ای و با چه ابزاری می‌تواند به مقابله با دشمن بپردازد.

فرمانده انتظامی کاشمر با بیان اینکه سهم هر کس در بحث امنیت فردی و مراقبت از خود را جرأت نه گفتن در برابر تعارف‌های غیر قانونی و غیر مجاز دانست و افزود: هیچ کس نباید نسبت به اتفاقاتی که در محیط اطراف خودش می‌افتد بی‌تفاوت باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها