جشن دانش آموختگی دانشجویان پیام نور کاشمر برگزار شد

پیام نور کاشمر

همزمان با بزرگداشت دهه ولایت نخستین جشن دانش‌آموختگی ۳۰۰ دانشجوی دانشگاه پیام‌نور مرکز کاشمر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز کاشمر ظهر امروز در این مراسم با تاکید بر اینکه از امروز نگاه جامعه به شما به عنوان یک فارغ‌التحصیل متفاوت است خطاب به دانش‌آموختگان اظهار داشت: امیدواریم برگزاری جشن مقطع کارشناسی پایان تحصیل شما نباشد.
حجت‌الاسلام مجید نصیری با بیان اینکه برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی با هدف به یاد سپردن خاطرات گذشته و خداحافظی با دوران دانشجویی و هموار کردن سختی‌های زندگی با لذت شیرین اشتغال برگزار شده، ابراز امیدواری کرد که دانشجویان با پایان یک دوره تحصیلی شاهد آغاز دوره تحصیلی جدید در زندگی باشند.
وی با اشاره به تمام کمبودها و مشکلات موجود در دانشگاه پیام‌نور و تفاوت چشمگیر این امکانات در مقایسه با سایر مراکز دانشگاهی خاطر نشان کرد: با وجود اینکه دانشگاه پیام‌نور کاشمر تنها یک چهارم دانشگاه فردوسی مشهد دانشجو دارد اما خوشحالیم که پنج هزار دانشجو در این مرکز با کمترین هزینه تحصیل می‌کنند.
رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز کاشمر با تاکید بر اینکه سرانه دانشجو در دانشگاه پیام‌نور تنها یک صدم سرانه دانشجو در دانشگاه دولتی است تصریح کرد: در دانشگاه پیام‌نور به ازای هر دانشجو ۷۰ هزار تومان سرانه از سوی دولت پرداخت می‌شود و این در حالی است که سرانه هر دانشجو در دانشگاه دولتی هفت میلیون تومان است.
وی با اشاره به آغاز فعالیت دانشگاه پیام‌نور در کاشمر از سال ۱۳۶۹ و فارغ‌التحصیل شدن بیش از سه نفر در این واحد دانشگاهی یادآور شد: هم اکنون حدود پنج هزار دانشجو در ۴۳ رشته تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیل می‌کنند.
نصیری با بیان اینکه جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور امسال برای نخستین بار برگزار شده ابراز داشت: در این مراسم ۳۰۰ دانشجوی رشته‌های مهندسی صنایع، روانشناسی، مهندسی رایانه، مهندسی کشاورزی، حقوق، جغرافیا، ریاضیات، مدیریت جهانگردی، حسابداری، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، الهیات، علوم تربیتی، زبان و ادبیات پارسی و علوم اجتماعی پایان اتمام تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی جشن می‌گیرند.
این گزارش حاکی است اجرای نمایش طنز، اجرای سرود، اهدای تندیس به دانش آموختگان و قرائت سوگندنامه از دیگر برنامه‌های جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه پیام‌نور مرکز کاشمر بود که با حضور سرپرست فرمانداری، جمعی از مسئولان و خانواده‌های دانشجویان در محل مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر برگزار شد.

۱ نظر

  1. شاهین گفت:

    واقعا یک جشن بیاد ماندنی بود که هیچگاه از خاطر من پاک نخواهد شد

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!