رییس اداره بازرگانی کاشمر: شهروندان به نرخ ورودی سالن‌های پذیرایی معترضند

تالار پذیرایی

رییس اداره بازرگانی شهرستان کاشمر، قیمت بالای نرخ ورودی سالن‌های پذیرایی را در شهرستان تأیید نمود و گفت: بیشترین اعتراض مردم در خصوص وضعیت سالن‌های پذیرایی، نرخ بالای ورودی آنهاست .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سیدحسن علوی با بیان اینکه قیمت‌گذاری سالن‌های پذیرایی توسط کمیسیون نظارت انجام می‌گیرد، گفت : با ارائه پیشنهاداتی از سوی اتحادیه کمیته نرخ‌گذاری شهرستان، بررسی‌های لازم را انجام داده و از شهرهای هم‌جوار استعلام گرفته می‌شود و کمیسیون نظارت اداره بازرگانی تصویب می‌کند.

وی با اشاره به اینکه پیشنهاد درجه‌بندی سالن‌های پذیرایی و قیمت‌گذاری بر اساس درجه رستوران‌ها داده شده اما استقبالی از سوی صاحبان آنها صورت نگرفته است، گفت: صاحبان این سالن‌ها معتقدند به دلیل محیط کوچک منطقه و وجود رقابت، با نوسان اندک قیمت، مشتری خود را حفظ می‌کنند .

وی خاطر نشان کرد: وضعیت غذا در سالن های پذیرایی کمتر مورد اعتراض است بشترین شکایت ها مربوط به نرخ ورودی سالن های پذیرایی است.

۲ نظر

  1. ابیز گفت:

    با سلام وخسته نباشئدخدا به شما قوت بدهد اقا سید

  2. ابیز گفت:

    سلام اقا سید ۵+ا به روز شد امابایگاه شما هنوز در جا میزنه

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!