فرمانده نیروی مقاومت بسیج کاشمر: باید کارها بر محور وحدت و برادری پیش رود

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه کاشمر گفت: حفظ رشادت‌ها و مردانگی ایثارگران موجب به نمایش گذاشتن اقتدار و صلابت نظام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سرهنگ اسدیان شب گذشته در دیدار با جمعی از خانواده شهدا گفت: باید همواره ادامه‌دهنده راه شهدا و امام باشیم.

وی با اشاره به حضور دلاورمردان این سرزمین که با نثار جان خود به حفاظت اسلام و میهن پرداختند، گفت: امروز ما توفیق پیدا کرده‌ایم به عنوان مسوول، مسیر شهدا را ادامه دهیم.

اسدیان با اعلام اینکه حفظ رشادت‌ها و مردانگی ایثارگران موجب به نمایش گذاشتن اقتدار و صلابت نظام می‌شود، گفت: با توجه به اینکه دشمن برای از بین بردن ایمان، شرف و زندگی ما از پا ننشسته باید در همه صحنه‌ها حضور کامل داشته باشیم.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه کاشمر گفت: جهت نمایش توان نظامی ، سیاسی و بین‌المللی و مسائل فرهنگی باید کارها را بر محور وحدت و برادری پیش ببریم.

وی تقدیم هزار شهید ، وجود جانبازان و رزمنده‌های بسیجی را در شهرستان از نعمات انقلاب و جنگ برشمرد.

۱ نظر

  1. ممنون گفت:

    سلام دوست عزیز اگه می گفتین فرمانده سپاه فکر می کنم بهتر بود تا جایی که من می دونم مردم میگن سپا تا نیروی مقاومت بسیج. بازم ممنون از سایت خوبتون یا علی

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها