رییس اداره آموزش و پرورش کاشمر: شناخت مدیران نسبت به نوسانات آموزشی و ساختارها در سند راهبردی مهم است

حسینی آموزش و پرورش

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشمر گفت: شناخت مدیران نسبت به نوسانات آموزشی و ساختارها ، فضا و نیروی انسانی در مقوله سند راهبردی مهم است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سید ابوالفضل حسینی در همایش مدیران مدارس شهرستان که در راستای بحث و بررسی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: سند تحول راهبردی به تغییرات دیدگاه ها و نگاه زیبا به مقوله آموزش و پرورش پرداخته است.

وی با بیان این که آینده نگری و دقت از مهمترین عوامل پیشرفت است به بیان انتظارات و اهداف مورد نظر خویش از مدیران به عنوان بازوان اجرایی آموزش و پرورش پرداخت و از آنان خواست در خصوص مدارس نهایت تلاش خود را به کار بگیرند و سال متفاوتی داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر مدیران را به نظم در امور سفارش نمود و افزود: باید در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی از همه ظرفیت‌ها جهت پیشرفت و تعالی بهره ببریم.

گفتنی است همایش مدیران مدارس کاشمر پیرامون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ، با حضورمعاون هماهنگی مدیر کل ، مدیر و معاونان آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

۱ نظر

  1. یاس سفید گفت:

    سلام یادگیری و اجبار دادن آزمون سند تحول بنیادین ضرورتی ندارد سعی کنیم با کمک یکدیگر این تئوری هار ا در مدارس مان عملی کنیم . با تشکر

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها