رییس اداره بهزیستی کاشمر: نبود اعتبار بهانه ادارات برای عدم مناسب‌سازی محیط شده است

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشمر با بیان اینکه هنوز بسیاری از ادارات برای معلولان مناسب‌سازی نشده‌اند، گفت: متأسفانه بسیاری از ادارت نبود اعتبار را بهانه کرده و اعلام می‌‎کنند تا اعتبار نباشد کاری نمی‎توانند انجام دهند.

محمودی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه مسوولان باید دیدشان را نسبت به معلولان تغییر دهند، افزود: معلولان هم همانند ما انسانند و حق دارند از امکانات سطح شهر و جامعه مثل ما استفاده کنند.

وی گفت: اگرچه امسال اعتبارات خوبی به ادارت جهت مناسب سازی محیط اختصاص یافته اما هنوز ۶۰ درصد ادارت فاقد مناسب سازی محیط هستند.

وی در ادامه با اعلام اینکه تاکنون مناسب سازی فقط در خود مشهد انجام می شده و اعتباری به شهرستان ها اختصاص نمی‎‌گرفته است، افزود : در سال جاری به چهار شهر استان جهت پیاده روها و معابر اعتبار اختصاص یافته است.

رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشمر همچنین وضعیت فعلی تمام پیاده روهای شهر را برای معلولان نامناسب دانست و تصریح کرد: اگرچه تاکنون کارهایی صورت گرفته ولی کافی نیست و نیاز به توجه بیشتری می باشد.

وی با بیان اینکه برای مناسب سازی محیط در شهر کاشمر نیاز به طرحی جامعی دارد، گفت: تاکنون هیچ مکان عمومی در شهر برای معلولان مناسب سازی نشده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!