رییس اداره تعاون و کار کاشمر: تنها ۲ درصد از متقاضیان مشاغل خانگی شهرستان تسهیلات دریافت کرده‌اند

رییس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان کاشمر گفت: فقط دو درصد از متقاضیان مشاغل خانگی شهرستان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اسماعیل پناه در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشمر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۹۱ متقاضی ایجاد مشاغل خانگی با ۲۱ میلیارد و۹۱۰ میلیون ریال پس از طی مراحل قانونی جهت دریافت تسهیلات به ۸ بانک عامل در سطح شهرستان معرفی شده‌اند، افزود: دراین مدت بانک‌های عامل تنها به ۱۲ متقاضی مبلغ ۵۴۰ میلیون ریال پرداخت کرده‌اند و مابقی نیز در انتظار دریافت تسهیلات در بانک‌ها می‌باشند.

وی با اشاره به اینکه ۳۲ میلیارد و۶۶۱ میلیون ریال اعتبار جهت ایجاد اشتغال خانگی درسال ۹۰ در اختیار ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی، کمیته امداد، صندوق مهر امام رضا(ع) و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختصاص یافته است، ادامه داد: در این بخش تعهد ایجاد ۲۰۰۰ شغل بر اساس سقف اعتبارات در بخش‌های مختلف شهرستان است و تاکنون نیز ۱۲۲۸ مورد مجوز برای دریافت تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!