رییس اداره ورزش و جوانان کاشمر اعلام کرد: اختصاص ۱۷ میلیون تومان اعتبار فرهنگی به ورزش صبحگاهی شهرستان

رییس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به اینکه ورزش صبحگاهی از جمله ورزش‌های همگانی است که بدون هیچگونه امکانات ورزشی قابل انجام است، گفت: اگرچه در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به  ورزش صبحگاهی داشته‌ایم، اما نیاز است که بیشتر در این حوزه کار شود.

احمدرضا روشندل در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه هم اکنون چهار ایستگاه ورزش صبحگاهی در پارک شهید مدرس ، پارک معلم ، امامزاده سیدحمزه و پارک بانوان فعال است، اظهار داشت: با توجه به سرمای هوا، تعدادی از گروه‌های ورزش صبحگاهی نیز در سالن ورزشی امام علی و ۲۲ بهمن به فعالیت‌های ورزشی می‌پردازند .

وی با اشاره به موقعیت منحصر به فرد بلوار سیدمرتضی جهت اجرای برنامه‌های ورزش صبحگاهی، گفت: اگرچه به دلیل وجود اعتقادات مذهبی قوی، در برخی روزهای هفته این مسیر شلوغ تر از حد معمول است اما شهروندان لزوم انجام فعالیت‌های ورزشی را برای حفظ سلامت ، درمان برخی بیماری‌ها و ایجاد نشاط دریافته‌اند.

وی از تخصیص ۱۷ میلیون تومان اعتبار فرهنگی به ورزش صبحگاهی در سال جاری خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته هیچ اعتباری به ورزش همگانی اختصاص نمی‌یافته اما امسال با تخصیص این اعتبار ، وسایل و لباس متحدالشکل تهیه شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها