سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد در کاشمر برگزار شد

شهدای گمنام

یادواره ۱۳ شهید دانشجو و ششمین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد در کاشمر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس دانشگاه آزاد واحد کاشمر دوشنبه شب در این مراسم اظهار داشت: عطر وجود شهدا تنها تداوم بخش استقلال و آزادی ما است و ما همیشه به شهدا بدهکاریم و هم اکنون هرچه داریم از این بزرگواران به ما رسیده است.

علی اکبرثمری بیان کرد: شهدا و ایثارگران که اسطوره های عزت و شرف هستند، آنها بزرگترین مروج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و محیط دانشگاه هستند.

ثمری در ادامه برخورداری از روحیه شهادت طلبی را برگرفته از تفکر عاشورایی عنوان کرد و گفت: تبیین روحیه شهادت طلبی در جامعه امروز باعث می شود به راحتی در برابر توطئه گران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد واحد کاشمر افزود: دانشجویان می توانند با بهره گیری از وجود شهدای گرانقدر روحیه شجاعت و ایثارگری را در خود پرورش داده و راه گشای تلاش خود در ارتقای علمی ، فرهنگی جامعه باشند.

گفتنی است، این یادواره با همکاری دانشگاه آزاد، پیام نور و جهاد دانشگاهی کاشمر برگزار شد و رزمنده بسیجی احمدپور مهمان این مراسم، خاطرات خود با بعضی از شهیدان را برای دانشجویان بازگو کرد و در پایان با اهدا لوح از خانواده های ۱۳ شهید دانشجو تقدیر به عمل آمد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!