سرپرست فرمانداری کاشمر: هیچ مسوولی اجازه تبلیغ به نفع کاندیدای خاصی را ندارد

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: ورود به مسائل انتخاباتی در شأن مسوولان ادارات نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمودی در نشستی خبری با بیان اینکه تمام مسوولان موظفند در راستای قانون گام بردارند، افزود: فعالیت در عرصه انتخابات حرکت در مسیر قانون است.

وی با اشاره به اینکه مسوولان باید جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تلاش کنند، اظهار داشت: هیچ مسوولی اجازه تبلیغ به نفع کاندیدای خاصی را ندارد و نباید از اموال بیت المال در این راستا استفاده کند که در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه گرد و غبار، خانه‌های سازمانی را که در اختیار مسوولان ادارات است فرا گرفته، از پرداخت نشدن اجاره‌بهای خانه‌های سازمانی از سوی مسوولان خبر داد و افزود: اگرچه باید کلید این واحدها از طریق مسکن و شهرسازی به مسوول بعدی داده شود ولی متأسفانه خود مسوولان مستقیم اقدام به این کار می‌کنند.

وی از مسوولان خواست بیشتر به فضای فیزیکی ساختمان‌های اداری خود توجه کنند و نسبت به تعمیر بعضی قسمت‌ها که نیاز جدی دارد، اقدام کنند.


نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها