فرمانده سپاه کاشمر: نباید گذاشت درمسیر راه شهدا غفلتی صورت گیرد

سپاه کاشمر

همزمان باهفته بسیج و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مسوولان شهرستان و خانواده شهدا، گلزار شهدای کاشمرعطر افشانی شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در حاشیه این مراسم فرمانده سپاه ناحیه مقاومت کاشمر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس با تاکید براینکه نباید گذاشت درمسیر راه شهدا غفلتی صورت گیرد، گفت: بر همه ما واجب است که با پیروی محض از ولی فقیه و امام زمان (عج)، از پیروان راستین شهدا و امام راحل باشیم و دین خود را به شهدا ادا کنیم.

سرهنگ اسدیان همچنین با گرامیداشت هفته بسیج وبزرگداشت یاد و نام شهدای هشت سال جنگ نابرابر دنیا علیه ایران اسلامی، تصریح نمود: شهدا با درک بالا و بصیرت بی مانند خود به دنیا نشان داده اند که جهت پیروزی و ماندگاری لازم است که به صورت مکتبی و انقلابی عمل نماییم.

وی اظهار داشت: کار برای شهدا از جمله شهیدان گمنام از ارزش و افتخار بسیار برخوردار است و ما باید به عنوان خادمان شهیدان، قدر موقعیت فراهم شده برای خود را بدانیم و مراقب باشیم در این مسیر و در جهت زنده نگاه داشتن یاد شهدا غفلتی صورت نگیرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!