مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر: توجه به توان علمی و پژوهشی دانشجویان ضروری است

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر توجه به توان علمی و پژوهشی دانشجویان را ضروری دانست.

احمد آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان،‌ با اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر در خلال هفته پژوهش در کنار برنامه‌های متنوع این هفته، ۶جلسه سخنرانی برگزارمی کند، اظهارداشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با گروه‌های آموزشی دانشگاه سلسله سخنرانی‌هایی توسط تنی چند از اعضای هیات علمی گروه‌های آموزشی حقوق، علوم دامی، پرستاری، کامپیوتر و روانشناسی این دانشگاه و همچنین رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در محل مجتمع فرهنگی امام صادق(ع) برگزار می شود.

وی با بیان اینکه آیین بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتراین دانشگاه در هفته اول دی ماه برگزار خواهد شد، اظهارداشت: با این حال از بیست و دوم لغایت بیست و هشتم آذرماه شاهد برگزاری نشست‌های ذکر شده خواهیم بود.

آراسته برپایی نمایشگاه کتاب و دستاوردهای حوزه پژوهشی را از دیگر برنامه‌های این هفته ذکر کرد و اظهارداشت: در این هفته شاهد برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه اعضای باشگاه پژوهشگران جوان خواهیم بود.

وی افزود: به همت باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه دو سمینار علمی با عناوین روش جذب انرژی از آب دریا و اقیانوس و آشنایی با روش تحقیق در هفته پژوهش در محل مجتمع فرهنگی امام صادق(ع) خواهیم بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!