مستقر شدن اکیپ‌های راهداری شهرستان کاشمر در محور کوه‌سرخ

رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر از مستقر شدن اکیپ‌های راهداری شهرستان کاشمر همزمان با آغاز فصل زمستان در محور کوه‌سرخ خبر داد.

ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اظهار داشت: لباس گرم،سیم بکسل، زنجیر چرخ، نمک و … اقلام مورد نیاز این اکیپ‌های راهداری است که تأمین و در اختیار اکیپ‌ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به گردنه‌های خطرناک و حادثه خیزبودن این منطقه، اظهار داشت: از چندروز گذشته اکیپ راهداری به صورت تمام وقت در منطقه کوه‌سرخ مستقر شدند تا در صورت بروز مشکل به سرعت بتوانند در محور حاضر شده و خدمات‌رسانی مطلوبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه هم اکنون یک اکیپ در محور مستقر شده است، افزود: در زمان بارش برف سنگین این تعداد به سه گروه در محور کاشمر، نیشابور و کوه‌سرخ ارتقاء پیدا خواهد کرد.

وی با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی ماموران راهداری، پلیس راه،فوریت‌های پزشکی، هلال احمر و دیگر دست‌اندرکاران حمل و نقل جاده‌ای، خاطرنشان کرد: حضور آگاهانه و تلاشگرانه این عزیزان در طول سال در محورهای مواصلاتی سبب ایجاد تسهیل در تردد مسافران و نیز کاهش حوادث جاده‌ای می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!