نماینده مردم کاشمر در مجلس: با پیروزی انقلاب اسلامی اهداف شهید مدرس محقق شد

نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مبارزات شهید مدرس در دفاع از اسلام و قرآن گفت: اهداف بلند شهید آیت‌الله سید حسن مدرس با پیروزی انقلاب اسلامی محقق شد.

محمد رضا خباز در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، از شهید مدرس به عنوان انسان آزاده‌ای یاد کرد که در دروان خفغان به تنهایی در مقابل طاغوت و استبداد رضاخانی ایستاد و از اسلام و قرآن دفاع کرد.

وی با بیان اینکه مجلس هشتم در راستای نگاه شهید مدرس در بحث قانونگذای، حق و دفاع از ارزش‌ها گام برمی‌دارد، اظهار داشت: نمایندگان مجلس با دفاع از ارزش‌های اسلامی و ولایت مطلقه فقیه همان راهی را طی می‎کنند که شهید مدرس برای آن مبارزه می‌کرد.

خباز دفاع از آرمان‌های انقلاب و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را از افتخارات مجلس هشتم دانست و خاطرنشان کرد: مجلس هشتم با خاتمه دادن به تنش‌ها و جنجال‌های سیاسی توانست به برنامه‌ریزی جهت امورات مردم بپردازد و از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!