همایش مدیران مدارس کاشمر پیرامون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار شد

همایش مدیران مدارس کاشمر پیرامون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با حضورمعاون هماهنگی مدیر کل ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش این شهرستان بر گزار شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در این همایش سید ابوالفضل حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشمر مدیران را به نظم در امور سفارش نمود و افزود: باید در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی از همه ظرفیتها جهت پیشرفت و تعالی بهره ببریم.

وی به بیان انتظارات و اهداف مورد نظر خویش از مدیران به عنوان بازوان اجرایی آموزش و پرورش پرداخت و از آنان خواست در خصوص مدارس نهایت تلاش خود را به کار بگیرند و سال متفاوتی را داشته باشند .

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در خصوص سند تحول راهبردی به تغییرات دیدگاه ها و نگاه زیبا به مقوله آموزش و پرورش پرداخت و آینده نگری و دقت را از مهمترین عوامل پیشرفت دانست و شناخت مدیران را نسبت به نوسانات آموزشی و ساختارها و فضا و نیروی انسانی را در مقوله سند راهبردی مهم دانست.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!