برگزاری جشنواره غذای سالم در کاشمر

جشنواره غذای سالم و همایش طرح یک وعده غذای گرم در مهدهای روستایی شهرستان با مشارکت مرکز بهداشت و اداره بهزیستی کاشمر و با حضور مدیران مهدهای شهری و روستایی کاشمر در هیئت رزمندگان اسلام این شهر برگزار شد.

به گزارش خراسان در این جشنواره کارشناسان راهکارها و برنامه های اجرایی در خصوص تغذیه سالم، بهداشت دهان و دندان و بهداشت محیط در مهدهای روستایی و شهری مطرح کردند و در ادامه نیز جشنواره غذای سالم برگزار شد و حاضران در همایش در این جشنواره شرکت کردند از بین غذاها بهترین غذا بر اساس معیارهای تغذیه سالم از قبیل: کم  نمک بودن و کم چرب بودن و تنوع مواد به کار رفته و… انتخاب شد. گفتنی است ۳۱مهد شهری و روستایی تحت پوشش توزیع غذای گرم در شهرستان کاشمر قرار دارند که از این تعداد ۲۶ مهد روستایی و ۵ مهد شهری اند.

۱ نظر

  1. شركت نمايشگاهي تارا تدبير آرتا گفت:

    با سلام
    جشنواره فروش ۳ ماهه تابستانی با حضور فعالان سوغات و هدایا ،‌صنایع دستی ، مواد غذایی ،‌پوشاک ، مبلمان هتلی و لوازم لوکس دکوری در مجتمع آبدرمانی ایرانیان سرعین از اول تیر ماه تا آخر شهریور ماه برگزار خواهد شد ،‌لطفآ در صورت تمایل با شماره تلفن ۰۴۵۱۲۲۳۵۱۸۲ و ۰۹۱۴۴۵۱۱۷۶۷ تماس حاصل نمایید.
    با تشکر علیزاده

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها