کشف بیش از ۴۵۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در کاشمر

معاون امور بهداشتی کاشمر از کشف و ضبط ۴۵۳ کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در کاشمر خبر داد .

دکتر مجتبی قائمی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، افزود: این مواد مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از یک مرکز عرضه کلی مواد غذایی در کاشمر جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه این مواد شامل انواع ماده غذایی از جمله کالباس، سوسیس، سس تک نفره و کیلویی، انواع آبمیوه، عسل که همگی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف خوراک انسان بود، اظهار داشت: تمام این مواد طی یک مورد بازدید بازرسان بهداشت محیط در ساعت غیر اداری از یک مرکز عرضه کلی مواد غذایی در کاشمر، به ارزش ریالی تقریبا ۱۲ میلیون ریال کشف و ضبط شده است.

معاون امور بهداشتی کاشمر همچنین به کشف و معدوم سازی ۱۲کیسه پفک غیر قابل مصرف در کاشمر اشاره کرد و افزود: در پی گزارش های مردمی و شکایات درج شده در سامانه مدیریت ارتباطات مردمی، حدود ۱۲ کیسه به وزن تقریبی ۶۰ کیلو گرم پفک و پاپ کورن فله و فاقد مشخصات که حاوی رنگ شیمیایی غیر مجاز بود، از سطح توزیع جمع آوری و معدوم گردید.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!