گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر در واحد کاشمر

 گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با حضور مسئولان بنیاد شهید شهرستان و اعضای هیئت رئیسه و تنی چند از اعضای هیئت علمی در محل نمازخانه این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مسئول امور ایثارگران واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار آنا گفت:در این نشست سخنرانان ضمن توجه به دغدغه های دانشجویان ایثارگر مطالبی را در باره مباحث آموزشی و پژوهشی مرتبط با دانشجویان شاهد و ایثارگر ذکر کردند.
حجت الاسلام سید مهدی طاهری با اشاره به سخنرانی رئیس بنیاد شهید شهرستان در این نشست اظهار داشت:سلحشور در این جلسه به تبیین بخشنامه های موجود رد باره روند تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر پرداخت.
به گفته مسئول امور ایثارگران واحد کاشمر در این مراسم برابر درخواست دانشجویان تنی چند از کارشناسان حوزه آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران مسایل مورد نظر دانشجویان را بیان و تشریح کردند.
طاهری خاطر نشان شد در این نشست قریب صد دانشجوی شاهد و ایثارگر در محیطی صمیمی مسایل و مشکلات خودشان را در قالب پرسش و پاسخ مطرح کردند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!