اجازه ندهیم دشمنان آرامش و سلامت انتخابات را بر هم بزنند

انتخابات کاشمر

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: اجازه نخواهیم داد احدی آرامش و سلامت انتخابات را مخدوش کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی محمودی در جشن ستارگان که با حضور دانش‌آموزان برگزیده علمی شهرستان برگزار شد از انتخابات به عنوان نشانه اوج دموکراسی در یک نظام سیاسی یاد کرد.

وی اظهار داشت: دشمنان با آگاهی از این مهم، برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای عزم خود را جزم کرده‌اند.

محمودی تصریح کرد: این در حالی است که حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن نشان‌دادن اوج وفاداری و تعلق خاطر مردم به نظام جمهوری اسلامی، یاس و ناامیدی و ذلت دشمنان ملت ایران را بیش از پیش به جهانیان نشان داد.

سرپرست فرمانداری کاشمر ابراز امیدواری کرد: با تکرار این حماسه در انتخابات ۱۲ اسفند ماه دروغین بودن ادعاهای یاوه گویان یک بار دیگر اثبات شود.

محمودی با اشاره به کسب رتبه اول ایران در منطقه و نیز رتبه ۱۷ علمی جهان خاطر نشان کرد: کسب علم توام با معنویت شاخص‌ترین ویژگی دانشمندان جوان ایران است.

وی در مورد ظرفیت‌های علمی شهرستان گفت: وجود استعدادهای علمی برتر در کاشمر از یک سو و وجود زیرساخت‌های لازم از جمله پنج مرکز آموزشی عالی از سوی دیگر نشان از فراهم‌بودن شرایط لازم برای تبدیل شهرستان به یکی از قطب‌های علمی خراسان رضوی دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها