اعزام دانش آموزان کاشمری به مناطق جنوب

کاروان راهیان نور

مسوول امور تبلیغات سپاه ناحیه کاشمر از اعزام دانش آموزان دختر برای اولین بار به مناطق جنوب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، سرهنگ دوم پاسدار حسین جزایی با بیان اینکه این دانش آموزان برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب اعزام شدند، گفت: در این کاروان ۴۵۰ دانش‌آموز دختر مقطع دبیرستان در قالب ۱۲ اتوبوس اعزام شدند.

وی همچنین از اعزام ۲۰۰ دانشجوی دختر در قالب پنج اتوبوس طی کاروانی جداگانه خبر داد و افزود: اعزام دانشجویان دختر به مناطق جنوب به نسبت سال گذشته از افزایش ۱۵ درصدی برخوردار بوده است.

وی با اشاره به اینکه سایر دانشجویان و دانش آموزان پسر طی ۱۵ روز آینده اعزام خواهند شد، افزود: دانش آموزان اعزام شده طی مدت یک هفته از این مناطق بازدید خواهند کرد .

وی هدف از اعزام کاروان راهیان‎ ‎نور دانش‌آموزان را آشنایی نسل جوان با فرهنگ جهاد و شهادت و دیدار از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع‏‎ ‎مقدس عنوان کرد و تاکید داشت: اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی گام موثری در جهت احیای آرمان‌های شهیدان است.

وی خاطر نشان کرد: آشنایی نسل امروز با شهیدان می‌تواند روحیه شهادت طلبی، ایثار و از جان گذشتگی را در میان جوانان و نوجوانان افزایش دهد و گام موثری در بالا بردن بینش و بصیرت دانش‌آموزان باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!