جلسه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب کاشمر برگزار شد

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشمر گفت: امروز عفت و اخلاق جامعه اسلامی به ویژه قشر جوان در معرض تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارد.

سید علیرضا نبوی‌ثالث در جلسه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب شهرستان کاشمر با بیان اهمیت رعایت حجاب در جامعه اسلامی اظهار داشت: باید به موضوع تقویت ایمان و اعتقادات مذهبی در میان خانواده‌ها و جوانان توجه بیشتری صورت بگیرد.
وی با اشاره به تاکیدات فراوان دین برای احیای امر به معروف ‌و ‌نهی از منکر در جامعه عنوان کرد: برای اشاعه حجاب و شعائر دینی باید به‌گونه‌ای عمل شود تا جامعه هدف عمل به دستورات دین را محدودیت تلقی نکند.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشمر اظهار داشت: رعایت حجاب در محیط داخلی دستگاه‌های اجرایی نیز ضروری است و باید ضمن رعایت اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط به افراد بدحجاب مراجعه کننده به ادارات تذکر داد.
نبوی ثالث از دستگاه‌های متولی تعلیم و تربیت خواست تا از طریق فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های صحیح در مدارس به‌ویژه برای مقاطع سنی پایین، حجاب را تبدیل به ارزشی درونی و امری پذیرفته شده کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!