رییس اداره راه و ترابری کاشمر: ۸ پروژه راه روستایی در انتظار تخصیص اعتبار

رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر گفت: هشت پروژه راه روستایی در قالب چهار پروژه احداثی و چهار پروژه نیمه تمام در انتظار تخصیص اعتبار است.
ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اظهار داشت: با اتمام پروژه‌های فوق، تمام راه‌های روستایی شهرستان از نعمت آسفالت برخوردار می‌شود.
وی ادامه داد: برای آسفالت راه‌های روستایی “خِرو” و “بندقرا” به طول شش کیلومتر به ۹۰۰ میلیون تومان و “داغی” و “سنجدک” با هفت کیلومتر به یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با اشاره به اینکه اگرچه آسفالت راه روستایی “سنجدک” در حال اجراست اما فاقد اعتبار می‌باشد، گفت: روستای “کلاته تیمور” جز روستاهای زیر ۲۰ خانواری می‌باشد که در اولویت آخر قرار گرفته است.
وی احداث کنارگذر کاشمر را جز اولویت‌های اصلی شهرستان دانست و افزود: برآورد ریالی جهت اجرای این پروژه که به طول ۱۰ کیلومتر می باشد، بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان است.
ابراهیمی گفت: محور فیض آباد – کاشمر با ۱۶ کیلومتر نیاز به هشت میلیارد تومان اعتبار دارد، همچنین محور “توندر” به ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که جزء اولویت‌های دوم و سوم شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه پل “قوژد” در اولویت چهارم شهرستان است، گفت: اگرچه برای این پروژه ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی اختصاص یافته اما هنوز این اعتبار ابلاغ نشده است.
رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر با بیان اینکه برای اتمام این پروژه به ۳۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است، از شروع عملیات اجرایی این پروژه قبل از شروع سال جدید خبر داد.

۱ نظر

  1. مسعود رضایی گفت:

    خبر رسانی عالیه. موفق باشید جناب افتخاری

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها