سرپرست فرمانداری کاشمر: باید شرایط حضور حداکثری دانشجویان را در پای صندوق‎های رأی فراهم کرد

سرپرست فرمانداری شهرستان کاشمر با اشاره به شرایط حساس کشور و نزدیک بودن انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی شرایط حضور حداکثری دانشجویان را در پای صندوق های رأی فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، محمودی روز گذشته ۹ بهمن درجلسه نشست کمیته فرهنگی منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحد کاشمر برگزارشد، با اشاره به اهمیت حضور حداکثری آحاد مردم در دوازدهم اسفندماه، زمان برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به جمعیت بالای دانشگاه و دانشجویان، باید جهت حضور حداکثری دانشجویان که درتمام صحنه های انقلاب حضور داشته و تاثیرگذارهستند، تلاش نماییم.

وی اظهار داشت: درانتخابات باید شاخص را فرمایشات مقام عظمای ولایت قراردهیم و با بی‌طرفی خود و اجرای قانون حضور حداکثری را در پای صندوقهای رای فراهم نماییم.

وی در ادامه به ظرفیتهای بسیار بالای فرهنگی، مذهبی و معنوی در شهرستان اشاره کرد و گفت: این ظرفیت ها بهترین بستر برای انجام کارهای علمی و فرهنگی است.

محمودی اظهار داشت: وجود دو امامزاده واجب التعظیم و درکنار آن آرامگاه شهید مدرس فضای فرهنگی ومذهبی خاصی در کاشمر به وجود آورده است.

سرپرست فرمانداری کاشمر افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۳۴۰۰ دانشجو در رشته های متنوع علمی درحال تحصیل هستند که تاکنون فعالیت‌های مهم علمی و موفقیت هایی بسیاری را در زمینه های فرهنگی داشته است.

محمودی با اشاره به اهمیت نشر ارزش‎های دفاع مقدس در بین دانشجویان، وجود مزار شهدای گمنام را در واحد کاشمر زمینه بسیار مناسبی برای نشر ارزش‎های دفاع مقدس و آرمان‎های امام و شهدا در بین جوانان و دانشجویان دانست.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!