سرپرست فرمانداری کاشمر : جشنواره فیلم رشد بستر انتقال فرهنگ اصیل و ناب اسلامی را فراهم کرده است

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: جشنواره فیلم رشد بستر انتقال فرهنگ اصیل و ناب اسلامی را فراهم نموده است.

 مهدی محمودی در حاشیه مراسم اختتامیه مروری بر فیلمهای جشنواره فیلم رشد درکاشمر در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اشاره به تاثیرگذاری بیشتر تصویرنگاری بر ذهن مخاطبان، جشنواره فیلم رشد را یکی ازبسترهای مناسب برای ترویج آمیزه‌های دینی و اخلاقیات در بین قشرنوجوان و جوان دانست.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره‌های بین المللی درسطح جهان، اظهار داشت: جشنواره های سینمایی بین‎المللی که درکشورهای دیگر برگزارمی گردد، خالی از معنویت و فرهنگ است اما جشنواره فیلم رشد و دست اندرکاران علم و تربیت و فرهنگ بستر لازم را برای انتقال فرهنگ اصیل و ناب اسلامی به سایر نقاط دنیا فراهم نموده‌اند.

وی با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه نمایش فیلم‌های منتخب جشنواره فیلم رشد درکاشمر افزود: با توجه به وجود ظرفیت‌های علمی و فرهنگی بالای شهرستان برگزاری چنین جشنواره هایی از ضروریاتی است که می تواند در ارتقای سطح فرهنگی و علمی دانش آموزان شهرستان کمک کند و با توجه به ظرفیت‌های موجود باید بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و علمی که در سطح استان در حال اجرا می‌باشد، همزمان در شهرستان کاشمر نیز اجرا شود.

محمودی ادامه داد: امروز کشور ما در خاورمیانه از جایگاه علمی بالایی برخوردار است و این را دشمنان قسم خورده نظام هم فهمیده اند و به دنبال حرکت فزاینده رشد علمی در ایران دست به ترور شخصیت‌های علمی و جوانان این مرز و بوم می‌زنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!