سرپرست فرمانداری کاشمر: به دشمن اثبات کرده‌ایم که همه آمادگی فدا شدن در راه این نظام را داریم

شب گذشته ۲۱ بهمن با حضور جمعی از مسوولان  و مردم مراسم تجلیل از مساجد انقلاب در کاشمر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در این مراسم که در محل مسجد حاج جلال برگزار شد،  سرپرست فرمانداری کاشمر وفادارترین افراد به نظام مقدس جمهوری اسلامی را مردم دانست و افزود: هرچه ما مسوولان در این راه هزینه کرده باشیم چه مادی و چه معنوی بازهم وفاداری مردم به نظام بیشتر است.

محمودی با بیان اینکه به دشمنان اثبات کرده‌ایم که همه آمادگی فدا شدن در راه این نظام را داریم، افزود: تاکنون این آمادگی را در عرصه‌های مختلف سیاسی به ظهور گذاشته‌ایم .

وی با اشاره به اینکه دشمنان باید بدانند تا وقتی این نظام دنباله رو راه ائمه و خداوند متعال باشد، نخواهند توانست به این نظام ضربه‌ای وارد کنند، اظهار داشت: اگرچه‌ دشمنان ترفند‌ها و نقشه‌های بسیاری می‌کشند اما تا زمانی که ماهیت انقلاب الهی باشد هیچ دست بشری نمی‌تواند علیه این کشور کاری کند.

وی در ادامه گفت: اگرچه شایعات بسیاری در موارد مختلف برای انتخابات وجود دارد اما مردم ما با فهم و درک بالایی که دارند هیچ گونه توجه‌ای به این شایعات نداشته و ما به عنوان برگزار کنندگان این انتخابات نخواهیم گذاشت هیچ دست غریبه‌ای وارد این انتخابات شود به گونه‌ای که حتی اجازه‌ جابجایی  یک رأی را نخواهیم داد .

وی گفت: فراهم آوردن حضور حداکثری ، قانونمداری و بی‌طرفی مسوولان سه وظیفه اصلی است که رهبری برای ما معین‌ کرده‌اند.

نماینده عالی دولت در پایان گفت: هرکدام از شما چه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چه انتخابات ۱۲ اسفند بتوانید یک نفر را به همراه خود بیاورید ثواب آن به اندازه این است که یک نفر را به جبهه فرستاده‌اید .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها