افزایش ۱۰۰ درصدی خودکشی در کاشمر طی سال جاری

خودکشی
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشمر از دستگیری ۱۲۰ سارق طی۱۱ ماه گذشته در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ محمود شیخی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون در سرقت منزل ۳۴ درصد، مغازه ۴۸ درصد، اماکن ۳۸ درصد کاهش و در سرقت خودرو ۲۰ درصد، موتورسیکلت ۶۲ درصد ودر سرقت احشام ۵۰ درصد افزایش داشته‌ایم، افزود: در مجموع در کل شهرستان به نسبت سال گذشته ۱۴ درصد کاهش جرائم داشته‌ایم.

وی اظهار داشت: طی سال جاری ۱۲۰ نفر سارق دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردیدند .

او با اشاره به کشفیات مواد مخدر و کشف ۱۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله ۱۰۸ کیلوگرم تریاک و ۱۲ کیلوگرم سایر مواد از جمله حشیش، گراس، هروئین، کراک، شیشه و دستگیری ۳۵۷ نفر قاچاقچی، اضافه کرد: در طی سال جاری در کشفیات مشروبات الکلی تولید داخل و خارجی به ترتیب ۴۸ و ۱۹۰ درصد افزایش داشته‌ایم .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشمر در ادامه یادآور شد: در قتل ۱۰۰ درصد کاهش و در خودکشی ۱۰۰ درصد افزایش داشته‌ایم .

سرهنگ شیخی‌نژاد در پایان در خصوص وضعیت شهرستان به لحاظ وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی، گفت:ه شهرستان کاشمر به نسبت سایر شهرستان‌ها به خصوص شهرستان‌های همجوار از وضعیت بسیار مطلوبتری برخوردار است و تا کنون هیچگونه جرایم خشنی نیز نداشته‌ایم.

۱ نظر

  1. قوی گفت:

    خودکشی=جهنم همیشگی

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!