برنامه های فرهنگی و هنری ایام نوروز در کاشمر

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر از برگزاری ۶ نمایشگاه فرهنگی و هنری در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

جواد روشندل طرقی با بیان این خبر گفت: نمایشگاه کتاب ومحصولات فرهنگی توسط انتشارات عالم افروز در آستان مقدس سید مرتضی(ع)۱۵ اسفند تا ۳۰ فروردین در این شهرستان برگزار می شود.
وی افزود: همچنین نمایشگاه عکس جاذبه های دیدنی و زیارتی شهرستان توسط کانون تبلیغاتی سارنج، نمایشگاه هنرهای تجسمی طراحی ونقاشی روی سفال-هفت سین و….در محل نگار خانه ارشاد، نمایشگاه کتاب ومحصولات فرهنگی در خیابان امام خمینی روبروی پردیس شهید عسگری توسط انتشارات عالم افروز ۱۵ اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ماه ۹۱، نمایشگاه امر به معروف ونهی از منکر در محل نگارخانه وآرامگاه شهید مدرس، نمایشگاه خوشنویسی در جوار آرامگاه شهید آیت ا.. سید حسن مدرس(ره) ،نمایشگاه عکس وجاذبه های گردشگری در محل سالن اجتماعات آرامگاه شهید مدرس(ره) از دیگر نمایشگاههای برگزار شده در ایام نوروز می باشد.
روشندل افزود: در ایام تعطیلات نوروزی نمایش های آیینی در آستان مقدس سید مرتضی(ع) توسط گروهای نمایشی آیینی اجرا می شود.

۱ نظر

  1. طاهری گفت:

    باسلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار و تمجید از سایت جالبتان بنده درخواست تبادل لینک دارم در صورت تایید و امکان با معرفی این روستای مفرح و زیبا، روستای زیبای خوشاب را به سایر همشهریان معرفی بفرمائید……..با باسپاس

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!