برگزاری سومین دوره بازی های المپیک دانش آموزی خراسان رضوی در کاشمر

هندبال
مدیرآموزش و پرورش شهرستان کاشمر خبرداد : سومین دوره بازی های المپیک قهرمانی دانش آموزان پسر مقطع راهنمایی و متوسطه استان خراسان رضوی در شهرستان کاشمر بر گزار میشود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس ایران (پاما)، سید ابوالفضل حسینی در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد :برگزاری سومین دوره بازی های المپیک هندبال مسابقات قهرمانی دانش آموزان پسر مقطع راهنمایی ومتوسطه خراسان رضوی رادر شهرستان کاشمر، به فال نیک گرفته و رجاء واثق دارم که آتیه‌ای روز به روز روشن‌تر و شاداب‌تر برای این آینده‌سازان شاهد خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد : ورزشکاران ما با اقتدای به مولای متقیان حضرت علی (ع) در جهت کمال انسانی و اخلاقی خویش کوشا هستند، چرا که رقابتهای ورزشی در میادین همراه با ایثار و از خودگذشتگی وارتباطات دوستی است که در واقع حضور در میدان زندگی را به نمایش می‌گذارد.
وی گفت : دانش‌آموزان عزیز خوب می دانند که ورزشکار الگوی مؤثر در جامعه می‌باشد و عدم تحرک خسارات سنگین و جبران ناپذیری در جامعه داشته که پرداختن به این امر مهم بر کاهش خسارات، توانائیها و استعدادها را شکوفا نموده است.
حسینی در پایان افزود : ضمن آر زوی توفیق و سلامتی برای کلیه دانش‌آموزان عزیز، مربیان، سرپرستان و داوران گرانقدر از زحمات شبانه‌روزی دست‌اندرکاران پرتلاش که آسایش میهمانان را فراهم می‌نمایند تشکر و قدردانی می‌نمایم و برای همه آنان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!