خباز: کاندیداها باید قانون مدار باشند

محمد رضا خباز
عضو جبهه اصلاح‌طلبان با بیان این‌که کاندیداها نباید از خطوط قرمز اخلاق انتخاباتی عبور کنند، گفت: یک کاندیدا باید قانون‌مدار بوده و به جای رقابت با دیگران، تنها به فکر خدمت‌رسانی به مردم باشد.
محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر در مجلس هشتم با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی برگزاری انتخابات حداکثری و سالم گفت: کاندیداها نباید از مرز اخلاق انتخاباتی عبور کرده و خط قرمزهای اخلاق اسلامی را زیرپا بگذارند و از توهین، تفرقه، افترا و شایعه‌پراکنی و دادن وعده‌های بی اساس پرهیز کنند، تا مردم احساس نکنند که کاندیداها برای رسیدن به قدرت از هر ابزار ناشایستی استفاده می‌کنند و اطمینان یابند که تنها هدف داوطلبین نمایندگی، خدمت‌رسانی به آنهاست.
وی در ادامه اظهار داشت: کاندیداها اگر صلاحیت و توانمندی‌های خودشان را در تبلیغات به مردم صادقانه نشان دهند، طبیعتا باعث دلگرمی مردم می شوند، بنابراین رعایت اخلاق انتخاباتی از طرفی از تکالیف کاندیداهاست و از طرف دیگر حق مردم که در یک انتخابات بدون ریا و دروغ شرکت کنند. این نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم گفت: کاندیداها نباید از مرز اخلاق اسلامی عبور کرده و خط قرمزهای اخلاق انتخاباتی را زیرپا بگذارند و به جای رقابت کردن با یکدیگر، به فکر خدمت‌رسانی به مردم باشند. وی در پایان عملکرد شورای نگهبان و هیئت‌های نظارت را در تایید صلاحیت نمایندگان طیف‌های گوناگون سیاسی مثبت ارزیابی کرد.

۱ نظر

  1. قوی گفت:

    برای کسانی که منطق خوب خوانده اند:
    امام جمعه را رهبر تعیین می کند
    حجت الاسلام یعقوبی چندین سال امام جمعه بوده اند و الان هم رئیس امام جمعه ها سراسر کشور
    پس حجت الاسلام یعقوبی مورد تایید مقام معظم رهبری است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!