درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد کاشمر در نخستین المپیاد علمی منطقه ۹

۴ نفر از مجموع ۱۵ دانشجوی اعزامی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر به المپیاد علمی منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب رتبه های اول تا پنج شدند.

مهندس حسین واحدی مسوول گروه اعزامی از سوی واحد کاشمر در گفت وگو با خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهارداشت: دانشجویان رشته کامپیوتر این گروه توانستند از ۵ رتبه رشته خود، فاتح ۳ رشته گردند.

وی با تقدیر از معصومه بختیاری دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر این دانشگاه بابت احراز رتبه اول اظهارداشت: حسین زارع پور و مصطفی دربان حسینی نیز رتبه‌های سوم و چهارم این دوره از المپیاد را کسب کردند.

مهندس واحدی با اشاره به اینکه منتخبین گروه اعزامی از واحد کاشمر در این دوره، دانشجویانی از سه رشته کامپیوتر، مهندسی عمران و حقوق بودند، افزود: سعیده ترابی نیز در رشته حقوق رتبه پنجم را به خود اختصاص داد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به توان علمی دانشجویان خاطرنشان شد: منتخبین بر اساس معدل و فعالیت‌های علمی و نظر مدیران گروه‌های آموزشی انتخاب شده اند؛ همچنین مهندس طهماسبی، مهندس زارعی و قاضی زاده سه نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان همکار و طراح سوال با ستاد برگزاری این المپیاد همکاری داشتند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!