رییس اداره راه و ترابری کاشمر خبر داد: فعالیت ۲۴ ساعته اکیپ‌های راهداری در ایام نوروز

رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر از فعالیت اکیپ‌های راهداری در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته در کوه‌سرخ و کاشمر خبر داد.

ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اشاره به وضعیت اکیپ‌های نوروزی این اداره در شهرستان، گفت: اکیپ‌های خاص نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۲۰ فروردین ماه سال آینده در قالب یک اکیپ ثابت و دو اکیپ سیار با ۳۰ نیرو به صورت صبح و عصر فعالیت خواهند کرد.

وی افزود : شستشوی کلیه تابلوهای اخطاری، انتظامی، اطلاعاتی در محور کاشمر و خلیل آباد انجام شده و نواقص و مشکلات در خصوص علائم و کلیه تابلوها رفع شده است.

ابراهیمی کنترل و سرویس چراغ‌های چشمک زن در کلیه تقاطع‌ها، لکه گیری و مرمت آسفالت در کل سطح حوزه را از دیگر کارهای صورت گرفته در راستای اجرای طرح‌های نوروزی برشمرد و گفت: برای پذیرایی هرچه بهتر از میهمانان نوروزی نواقص کلیه راه‌ها مرتفع شده است.

وی در ادامه با اشاره به کارهای صورت گرفته در زمستان امسال، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح زمستانه این اداره، تاکنون ۸۷۲ هزار و ۳۶۰ مترمکعب برفروبی در راه‌های اصلی و بین شهری، برفروبی راه‌های روستایی به طول ۹۹۷ کیلومتر، اصلاح شیب کمربندی کاشمر به طول ۳ کیلومتر ارتفاع به شیب یک به ۶ و پخش شن و نمک به منظور یخ زدایی به حجم ۱۲۱۶تن انجام شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!