رییس شورای شهر کاشمر: راه‎اندازی معاونت فرهنگی در شهرداری کاشمر ضروری است

رییس شورای شهر کاشمر اعلام کرد: بررسی لوایح ارسالی به شورا و مواردی که جهت رفع مشکل مردم باید نسبت به آنها تصمیم‌گیری شود، از جمله اولویت‌های کاری شورای شهر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، مهندس حسینی شب گذشته ۲۰ اسفند در جلسه علنی شورای شهر با تأکید بر این‌که با استقلال برخی سازمان‌ها از شهرداری، از جمله تاکسی‌رانی، اتوبوس‌رانی ، آتش‌نشانی و . . . برنامه‌ریزی ، هدایت و کنترل امور مبتلابه شهرداری دقیق‌تر خواهد شد، گفت: طبق قانون، در شهرهایی که جمعیت آن بالای ۱۰۰ هزار نفر است، می‌توان نسبت به راه‌اندازی سازمان‌های مذکور اقدام نمود.

وی گفت: اولین قدم در این راستا در کاشمر، راه‌اندازی سازمان اتوبوسرانی است و در قدم‌های بعدی، سایر سازمان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

مهندس حسینی با تأکید بر ضرورت فعال شدن معاونت فرهنگی در شهرداری کاشمر گفت: جهت اجرای هرچه بهتر امور فرهنگی و جلب رضایت شهروندان لازم است معاونت فرهنگی فعال شود تا همچون معاونت خدمات شهری که فعال است با کم کردن حجم فعالیت شهرداری و واگذاری مسوولیت امور با کیفیت بیشتری اجرا شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!