رییس هیأت بازرسی ستاد انتخاب کاشمر: تاکنون ۷ مورد تخلف گزارش شده است

رییس هیأت بازرسی ستاد انتخابات کاشمر گفت: از آغاز مهلت تبلیغات انتخابات تاکنون هفت مورد تخلف گزارش شده است.

محمدرضا دهباشی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اعلام اینکه هیچ مدیر اداره ای حتی در ساعات غیراداری حق تبلیغ به نفع کاندیدای خاصی را ندارد، گفت: در صورت مشاهده این گونه تخلفات بدون تعارف به استان گزارش خواهیم داد و استان هم مصمم برخورد است.

وی با بیان اینکه کاندیداهای انتخاباتی موظفند آنچه را در قانون انتخابات آمده، رعایت کنند و هر آنچه خارج از قوانین باشد تخلف محسوب می شود، گفت: نصب و آویزان کردن عکس و بنر در مناطقی غیر از مکان هایی که شهرداری مشخص کرده، تأسیسات شهری و . . . تخلف محسوب می شود.

وی نصب بنرهایی با ابعاد بزرگ را در مقابل ستادها تخلف دانست.

وی از تشکیل کمیته امحا در شهرستان خبر داد و گفت: در صورتی که کاندیداها نسبت به جمع آوری بنرها و پوسترهایی که در مناطق ممنوعه نصب کرده اند، اقدام نکنند در دستور کمیته پیشگیری از جرائم قرار می گیرد و از طریق ستاد امحا جمع آوری خواهد شد.

وی با اعلام اینکه هیچ کس حق ندارد قانون را به نفع خود تعبیر کند، از کاندیداها خواست حرمت شکنی و تخریب و تضعیف نکنند.

وی با اشاره به اینکه قانون انتخابات برای همه یکسان است و هیچ تعارفی با کسی نداریم، اظهار داشت: اگر تخلفی صورت گیرد به طور یکنواخت به همه متخلفان تذکر خواهیم داد.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه انتخابیه کاشمر و کوهسرخ ۸۹ شعبه اخذ رأی خواهد بود و به تعداد هر شعبه یک بازرس و در مجموع هفت سربازرس انتخاب شده اند، گفت : دو سربازرس مربوط به بخش کوهسرخ است که تمام تلاش شان صیانت از آرا مردم و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی است.

دهباشی راه اندازی هرگونه کارناوال انتخاباتی را در سطح شهر ممنوع دانست و گفت: از هشت کاندیدا تاکنون فقط پنج نفر اقدام به تشکیل ستاد کرده اند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها