سرپرست فرمانداری کاشمر: مسوولان موظفند تسهیلات لازم را برای مسافران نوروزی فراهم کنند

سرپرست فرمانداری شهرستان کاشمر با تأکید بر اینکه مسوولان موظفند تسهیلات لازم را برای مسافران نوروزی فراهم آورند، گفت: باید با انجام اقدامات و ارائه خدمات مناسب میزان ماندگاری مسافران نوروزی را افزایش دهیم.

مهدی محمودی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، افزود : جذب مسافران در منطقه باعث ایجاد درآمد و رونق اقتصادی مردم شهرستان می‌شود.

وی با بیان اینکه باید در شهرستان، مکان‌هایی مناسب جهت اسکان مسافران نوروزی فراهم شود، گفت: جهت راحتی مسافران و اطلاع آن‌ها از وضعیت قرار گرفتن اورژانس، مکان‌های اقامتی، نحوه اسکان در مدارس و . . . باید بروشورهایی در اختیار آنان قرار گیرد.

محمودی مساله ارزاق و مواد غذایی مسافران را مهم ارزیابی نمود و اظهار داشت: باید این مواد در مکان‌هایی مناسب در اختیار مسافران قرار گیرد و اداره صنعت، معدن و تجارت نیز بر بهداشت و تأمین آن نظارت داشته باشد.

وی افزود: تمام اقدامات و تغییرات هرچه سریعتر انجام شود و از بخش خصوصی و دولتی انتظار می‌رود در این زمینه کوتاهی نکنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: از مسوولان انتظار داریم هرچه زودتر برنامه‌های خود را به دبیرخانه ستاد اعلام کرده و نسبت به انجام آن‌ها اقدام کنند تا اگر مسافری وارد شهر شد با غیرفعال بودن سیستم بانکی، وضعیت نامناسب پارک‌ها و مسائلی از این دست مواجه نشود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!