سرپرست فرمانداری کاشمر: پشتیبان اقدامات حوزه ورزش و امور جوانان هستیم

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: جهت رفع نیازهای ورزشی جوانان بایستی تلاش کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، مهدی محمودی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این شهرستان از شهرستان های مطرح استان است و دارای استعدادها و پتانسیل های بالایی است، گفت: وجود این استعدادها ، حضور ۲۸ هزار دانش آموز و ده ها هزار دانشجو وظیفه مسوولان را برای تأمین امکانات مورد نیاز دو چندان می کند.

وی گفت: در شرایطی که دشمنان با جنگ هوشمند و نرم ، قصد دارد جوانان ما را بگیرد لذا باید بستری فراهم آوریم که پایبندی و دلبستگی آنان به ماندن در شهرستان فراهم شود و با مهیا نمودن سرگرمی های معنوی برای آنان ، وظیفه قانونی و شرعی خود را انجام دهیم .

وی با اشاره به اینکه با برنامه های ورزشی که در شهرستان اجرا شده، شاهد استقبال مردم از آن هستیم لذا باید نسبت به تسریع تکمیل پروژه های عمرانی حوزه ورزش و اجرای مصوبات قبلی اقدام گردد، گفت: در حال حاضر نیاز شهرستان به احداث استخر ، احداث سالن ها و میادین ورزشی است تا به زودی افتتاح و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با تمام قوا پشتیبان اقدامات حوزه ورزش و امور جوانان هستیم زیرا اعتقاد داریم اگر یک فضای ورزشی ایجاد شود و جوانان جذب آن گردند، طبیعتاً اوقات آنان به نحو شایسته ساماندهی شده و از انحرافات و آسیب های اجتماعی دور می شوند.

محمودی افزود: باید تکمیل سالن سرپوشیده روستای ایور و مجموعه ورزشی شهر ریوش، احداث سالن کشتی و میادین ورزشی روستاها با جذب بودجه و برنامه ریزی لازم تسریع یابد.

وی با بیان اینکه نبود استخر در شهر ریوش ، نبود یک سالن ورزشی استاندارد، جای خالی یک سالن ورزشی در پروژه عظیم مسکن مهر از جمله مشکلات حوزه ورزش و جوانان منطقه است، گفت: احداث پیست دو و میدانی ، تکمیل استخر سرپوشیده ، احداث سالن های اختصاصی برای ورزش های کشتی ، رزمی و . . . احداث ساختمان اداری ، تکمیل پروژه های نیمه تمام در بخش مرکزی ، اختصاص مبلغی به هیات های ورزشی، تخصیص اعتبار به مجموعه ورزشی شتاب جهت تکمیل آن از جمله ضرورت هاست.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها