عضو شورای شهر کاشمر: توسعه فعالیت‌های ورزشی در شهرستان مورد غفلت واقع شده است

عضو شورای شهر کاشمر گفت: توسعه فعالیت‌های ورزشی در کاشمر مورد غفلت واقع شده است و علی رغم کمک های شورا و شهرداری به ورزش، خروجی مثبتی در این حوزه دیده نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، غلامرضا جعفرپور روز گذشته ۶ اسفند در جلسه شورای شهر کاشمر با بیان اینکه توجه به ورزش نوعی سرمایه‌گذاری در هر جامعه است، افزود: در شهری که نیاز جوانانِ آن برای یک توپ جهت انجام فعالیت‌های ورزش مرتفع نشود، چگونه می‌خواهیم آنان را از دام اعتیاد و مشکلات دیگر رهایی بخشیم.

وی با تأکید بر اینکه ارتباط مستقیم با سیستم ورزش شهر از وظایف شوراست، گفت: هر روزه از افزایش اعتیاد در بین جوانان همچنین بروز مشکلات اخلاقی در سایه جنگ نرم دشمن سخن می‌گوییم ولی بهترین گزینه که توسعه فعالیت‌های ورزشی با تنوع خاص در رشته‌های آن است برای جوانان غفلت کرده‌ایم.

عضو شورای شهر تصریح کرد: عدم هم فکری، نبود راهکارهای مناسب و عدم فرهنگ سازی مناسب عامل‌های اصلی در عدم حضور و ورود شرکت‌های بخش خصوصی برای حمایت از ورزش شهرستان شده است.

وی افزود: سوق دادن نوجوانان و جوانان به ورزش هم سلامت خانواده را تضمین می کند و هم جامعه را عاری از فساد و جرم ها می‌کند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها